Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Wellness Penzion Strachan

Wellness Penzion Strachan

Zdiar 530, Ždiar

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Ubytovacie zariadenie Wellness Penzion Strachan sa nachádza v Belianskych Tatrách hneď vedľa lyžiarskeho strediska Strachan. Ponúka wellness centrum, reštauráciu a rôzne zábavné aktivity. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Počet izieb: 19

Vybavenosť zariadenia

  • Vírivka/jacuzzi

Dôležité informácie

Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) môžu byť stravovacie služby v tomto ubytovaní obmedzené alebo nedostupné. Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) toto ubytovanie prijalo opatrenia na ochranu zdravia hostí a zamestnancov, preto je možné, že niektoré služby a vybavenie sú dostupné len obmedzene alebo dočasne nie sú dostupné. Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) momentálne v tomto ubytovaní nie je možné využiť wellness služby ani posilňovňu. Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) je nosenie rúška povinné vo všetkých vnútorných spoločných priestoroch. Na zaručenie rezervácie je potrebné uhradiť zálohu bankovým prevodom. Personál wellness penziónu Strachan vás bude po vykonaní rezervácie kontaktovať a poskytne vám bližšie pokyny.

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Deti (až do a vrátane 2 rokov) majú pri použití postieľky pobyt za € 10 na osobu a noc Deti (do 10 rokov (vrátane)) majú pri použití prístelky pobyt za € 35 na osobu a noc Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom. Ďalšie poplatky nebudú zarátané do celkovej sumy automaticky. Je potrebné zaplatiť ich zvlášť počas pobytu.
  • Check-in od 14:00 do 20:00
  • Check-out od 08:00 do 10:00