Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Vila Elena

Vila Elena

Stará Lesná - rekreačná časť, 252, Stará Lesná

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Vila Elena sa nachádza v Tatranskom národnom parku v obci Stará Lesná a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi.

Počet izieb: 4

Vybavenosť zariadenia

  • Lyžovanie

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Vila Elena o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie. Platba vopred bankovým prevodom je požadovaná. Ubytovacie zariadenie vás bude kontaktovať po vytvorení rezervácie a poskytne vám ďalšie inštrukcie. Spravované súkromným ubytovateľom

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Deti (do 11 rokov (vrátane)) majú pri použití existujúcej postele pobyt za € 7 na osobu a noc Deti (do 11 rokov (vrátane)) majú pri použití prístelky pobyt za € 7 na osobu a noc Osoby (vo veku 12 a viac rokov) majú pri použití prístelky pobyt za € 10 na osobu a noc K dispozícii nie sú žiadne detské postieľky. Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom. Poplatky za doplnkové služby nie sú automaticky započítané do celkovej ceny a je potrebné zaplatiť ich zvlášť priamo v hoteli.
  • Check-in od 14:00 do 21:00
  • Check-out od 05:00 do 10:00