Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Penzión* ADONAI SLOVAKIA

Penzión* ADONAI SLOVAKIA

Zvolenska cesta 17, Banská Bystrica

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Tento penzión sa nachádza 5 km od Banskej Bystrice a ponúka vám bezplatné verejné Wi-Fi pripojenie na internet a recepciu s nepretržitou prevádzkou. Vo všetkých izbách s vlastnou kúpeľňou môžete využívať telefón a pracovný stôl.

Počet izieb: 14

Vybavenosť zariadenia

  • Úschovňa batožín

Dôležité informácie

Toto ubytovanie počas obdobia platnosti vládnych usmernení, ktorých cieľom je minimalizovať šírenie koronavírusu (COVID-19), neprijíma hostí z niektorých krajín. Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) sú v tomto ubytovaní zavedené dodatočné bezpečnostné a hygienické opatrenia. Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) je nosenie rúška povinné vo všetkých vnútorných spoločných priestoroch. Upozorňujeme, že ako domáce zvieratká môžu byť ubytované iba psy a mačky. Na ich ubytovanie sa vzťahujú ďalšie poplatky.

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Deti (až do a vrátane 3 rokov) majú pri použití postieľky pobyt za € 7 na osobu a noc Deti (až do a vrátane 3 rokov) majú pri použití existujúcej postele pobyt zdarma Osoby (vo veku 17 a viac rokov) majú pri použití prístelky pobyt za € 14 na osobu a noc Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom. Ďalšie poplatky nebudú zarátané do celkovej sumy automaticky. Je potrebné zaplatiť ich zvlášť počas pobytu.
  • Check-in od 14:00 do 00:00
  • Check-out od 07:00 do 10:30