Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Hotel Sun

Hotel Sun

Slnečné jazerá - sever 2572/125, Senec

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Tento moderný hotel sa nachádza 50 metrov od pobrežia Slnečných jazier. Ponúka klimatizované izby, bezplatné Wi-Fi a bezplatné fitnescentrum. Priestranné izby v ubytovaní Hotel Sun sú vybavené satelitnou TV, elektronickým trezorom a minibarom.

Počet izieb: 38

Vybavenosť zariadenia

  • Expresný check-in/check-out

Dôležité informácie

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí od dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Upozorňujeme, že ceny prísteliek sa môžu líšiť v závislosti od ročného obdobia, typu izby alebo veku detí. Ak máte záujem o viac informácií, kontaktujte vopred ubytovacie zariadenie. Upozorňujeme, že mimo letnej sezóny nie je v súčasnosti možné využívať hotelové wellness a masáže.

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Deti (až do a vrátane 2 rokov) majú pri použití postieľky pobyt za € 10 na osobu a noc Osoby (akéhokoľvek veku) majú pri použití prístelky pobyt za € 50 na osobu a noc Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom. Ďalšie poplatky nebudú zarátané do celkovej sumy automaticky. Je potrebné zaplatiť ich zvlášť počas pobytu.
  • Check-in od 15:00 do 23:30
  • Check-out od 07:00 do 11:00