Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Chata Sofia

Chata Sofia

Demänovská Dolina 199, Demänovská Dolina

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Chata Sofia sa nachádza v pokojnej lokalite Demänovskej Doliny, 1,5 km od lyžiarskeho rezortu Žiarce. Pozostáva z 3 spální, 2 kúpeľní, plne vybavenej kuchyne a obývacej izby s TV a krbom.

Počet izieb: 4

Vybavenosť zariadenia

  • Vonkajší kamerový systém

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Chata Sofia o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie. Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) sú v tomto ubytovaní zavedené dodatočné bezpečnostné a hygienické opatrenia. Na zabezpečenie rezervácie je potrebné uhradiť zálohu bankovým prevodom. Personál chaty Sofia vás bude po uskutočnení rezervácie kontaktovať a poskytne vám ďalšie pokyny. Informujte, prosím, chatu Sofia o predpokladanom čase svojho príchodu vopred. Túto informáciu môžete uviesť počas rezervácie v časti Špeciálne požiadavky alebo kontaktujte ubytovacie zariadenie priamo. Spravované súkromným ubytovateľom

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. K dispozícii nie sú žiadne detské postieľky. K dispozícii nie sú žiadne prístelky.
  • Check-in od 14:00 do 17:00
  • Check-out od neuvedené do 10:00