Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Chalupa U dedka

Chalupa U dedka

Legnava 51, Legnava

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Ubytovacie zariadenie Chalupa U dedka sa nachádza v obci Legnava a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovacie jednotky majú terasu a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Počet izieb: 2

Vybavenosť zariadenia

  • Parkovisko

Dôležité informácie

Platba vopred bankovým prevodom je požadovaná. Ubytovacie zariadenie vás bude kontaktovať po vytvorení rezervácie a poskytne vám ďalšie inštrukcie. Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) sú v tomto ubytovaní zavedené dodatočné bezpečnostné a hygienické opatrenia. Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) toto ubytovanie prijalo opatrenia na ochranu zdravia hostí a zamestnancov, preto je možné, že niektoré služby a vybavenie sú dostupné len obmedzene alebo dočasne nie sú dostupné. Vzhľadom na situáciu súvisiacu s koronavírusom (COVID-19) je dôležité, aby ste si toto ubytovanie rezervovali výlučne v súlade s vládnymi nariadeniami platnými v danej destinácii, ktoré sa môžu okrem iného týkať účelu cesty či maximálneho povoleného počtu osôb v jednej skupine. Spravované súkromným ubytovateľom

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Osoby (akéhokoľvek veku) majú pri použití prístelky pobyt zdarma K dispozícii nie sú žiadne detské postieľky. Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom.
  • Check-in od 15:00 do 19:00
  • Check-out od neuvedené do 10:00