Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Apartment Jursport

Apartment Jursport

Hlavná 260, Závažná Poruba

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Ubytovacie zariadenie Apartment Jursport sa nachádza v obci Závažná Poruba, 32 km od dediny Kościelisko, a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Počet izieb: 2

Vybavenosť zariadenia

  • Donáška potravín

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Apartment Jursport o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie. Pri príchode je vyžadovaná záloha za prípadné škody vo výške EUR 40. Suma by vám mala byť vrátená pri odhlásení sa z ubytovania. Spravované súkromným ubytovateľom

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Deti (až do a vrátane 3 rokov) majú pri použití postieľky pobyt zdarma Deti (do 11 rokov (vrátane)) majú pri použití existujúcej postele pobyt za € 9 na osobu a noc Deti (do 11 rokov (vrátane)) majú pri použití prístelky pobyt za € 9 na osobu a noc Osoby (vo veku 12 a viac rokov) majú pri použití prístelky pobyt za € 10 na osobu a noc Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom. Ďalšie poplatky nebudú zarátané do celkovej sumy automaticky. Je potrebné zaplatiť ich zvlášť počas pobytu.
  • Check-in od 14:00 do 19:00
  • Check-out od 08:00 do 10:00