Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

Apartment Gobi ***

Apartment Gobi ***

Dominika Tatarku 14, Poprad

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Ubytovacie zariadenie Apartment Gobi *** sa nachádza v Poprade, 1,8 km od Zimného štadióna mesta Poprad. Ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným Wi-Fi a spoločnou kuchyňou.

Počet izieb: 1

Vybavenosť zariadenia

  • Cyklistika

Dôležité informácie

V tomto ubytovaní sa nemôžu konať rozlúčky so slobodou a iné podobné oslavy. Prosím, informujte ubytovacie zariadenie Apartment Gobi *** o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí od dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. Platba vopred bankovým prevodom je požadovaná. Ubytovacie zariadenie vás bude kontaktovať po vytvorení rezervácie a poskytne vám ďalšie inštrukcie. Spravované súkromným ubytovateľom

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. K dispozícii nie sú žiadne detské postieľky. K dispozícii nie sú žiadne prístelky.
  • Check-in od 16:00 do 20:00
  • Check-out od 10:00 do 11:00