Hľadáme pre Vás tie najlepšie ponuky na ubytovanie na základe zadaných kritérií.
Vyhľadávanie trvá maximálne 10 sekúnd...

Naspäť na vyhľadávanie

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina

17 Veľká Okružná, 1. poschodie, Žilina

Vhodný na uplatnenie príspevku na rekreáciu
Ponuka zariadenia z portálu booking.com

Informácie

Ubytovacie zariadenie ADRIA Exclusive apartman in the city center of Žilina sa nachádza v Žiline v Žilinskom kraji, neďaleko Budatínskeho hradu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Počet izieb: 2

Vybavenosť zariadenia

  • Parkovisko

Dôležité informácie

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie ADRIA exclusive apartman in the city center of Žilina o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo kontaktovať ubytovacie zariadenie priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení vašej rezervácie. Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí od dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky. V tomto ubytovaní sa nemôžu konať rozlúčky so slobodou a iné podobné oslavy. Za príchod od 19:00 do 22:00 ubytovanie účtuje príplatok 10 EUR. Všetky žiadosti o neskorý príchod musia byť potvrdené ubytovacím zariadením vopred. Registrácia po 22:00 nie je možná.

  • Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Ubytovať je možné deti v akomkoľvek veku. Osoby (akéhokoľvek veku) majú pri použití prístelky pobyt za € 15 na osobu a noc Nepridali ste žiadne detské postieľky. Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom. Ďalšie poplatky nebudú zarátané do celkovej sumy automaticky. Je potrebné zaplatiť ich zvlášť počas pobytu.
  • Check-in od 15:00 do 19:00
  • Check-out od 08:00 do 09:00